MOSKITIERY OKIENNE

Remontując dom lub urządzając go od podstaw wybrałeś już trwałe okna PCV i systemy okienne? Dopasowałeś do nich odpowiednie parapety zewnętrzne i wewnętrzne? Być może zdecydowałeś się od razu zainstalować też praktyczne rolety, które w upalne dni ochronią przed promieniami słonecznymi, a w razie potrzeby zapewnią także prywatność oraz zabezpieczą budynek przed nieproszonymi gośćmi? Montując stolarkę budowlaną zadbaj o to, aby była ona kompletna, zainwestuj więc również w wysokiej jakości moskitiery okienne. Produkt ten znajdziesz właśnie w naszej ofercie – już teraz szczegółowo zapoznaj się z pełnym asortymentem tworzącym tę kategorię.

 

Oczywiście moskitiery okienne nie są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego budynku mieszkalnego, czy obiektu użyteczności publicznej. Jednak ich liczne atuty jednoznacznie zachęcają do tego, aby wygospodarować budżet, który należy przeznaczyć na ten cel. Główną rolą, jaką mają odegrać moskitiery okienne, jest ochrona przed przedostawaniem się owadów, czy zanieczyszczeń do znajdujących się w budynku pomieszczeń. Stanowią więc swego rodzaju barierę ochronną ulokowaną pomiędzy wnętrzem obiektu, a jego zewnętrznym otoczeniem. Bezpośrednio pokazuje to, że taka inwestycja jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Potencjał, jaki skrywają w sobie moskitiery okienne, można dostrzec zwłaszcza wtedy, gdy chce się przewietrzyć daną przestrzeń (zarówno w dzień, jak i w nocy). Ten element zainstalowany na stolarce okiennej to recepta na spokojny sen i komfortowy wypoczynek dla wszystkich domowników.

 

Czym wyróżniają się moskitiery okienne dostępne w naszej ofercie? To ich walory użytkowe oraz estetyczne! Przede wszystkim sprawdzają się one w praktyce: mają precyzyjnie dopasowane wymiary, są starannie wykonane, a ich konstrukcja, wytworzona z trwałych materiałów, jest wytrzymała nawet pomimo intensywnej eksploatacji i odporna na uszkodzenia mechaniczne, czy działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo nie trzeba długo czekać na wykonanie moskitier okiennych – zwykle terminy nie przekraczają tutaj tygodnia. Równocześnie te bezkonkurencyjne produkty są atrakcyjne pod względem wizualnym. Ich wygląd można bez większego problemu skorelować z kolorystyką stolarki okiennej. Do wyboru jest aż 8 pięknych odcieni: lakierowane (biały, antracyt, brąz) oraz z okleiny drewnopodobnej (mahoń, orzech, winczester, złoty dąb i dąb bagienny).

 

Moskitiery okienne, dzięki wszystkim korzyściom wynikającym z ich użytkowania, przyciągnęły Twoją uwagę? To punkt z naszej bogatej oferty, który w największym stopniu wzbudził Twoje zainteresowanie? Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko przyjrzyj się bliżej tym produktom, wybierz model dopasowany do indywidualnych potrzeb i pasujący do konkretnego typu stolarki okiennej, dokonaj satysfakcjonującego zakupu, zadbaj o staranny montaż, a potem ciesz się z bezproblemowej i długoterminowej eksploatacji moskitier okiennych.

Sprawdzony producent moskitier okiennych i drzwiowych

Moskitiery Vegas, to propozycja dla wszystkich, którzy szukają skutecznego rozwiązania na drzwi czy okno przeciwko owadom w okresie letnim.

Szczególną zaletą naszych moskitier Vegas Mosquito jest ich estetyczny wygląd oraz wysoka sztywność i odporność ramy na wyginanie pomimo płaskiej konstrukcji profili.

Moskitiera okienna Vegas Mosqiuto przeszła pozytywnie wiele testów, co potwierdza bezkonkurencyjność naszego produktu. Testy montażowe wykazały, że zastosowanie dodatkowego uszczelnienia między ramką moskitiery a ramą okna (KOTEK) poprawia walory użytkowe oraz estetyczne. Uszczelka szczotkowa niweluje szczeliny będące efektem działania temperatur, niedokładnym montażem lub błędem popełnionym w fazie produkcyjnej.

Kształt profilu umożliwia swobodne zastosowanie go w przypadku okien półzlicowanych. Testy produkcyjne wykazały, że sztywność profilu umożliwia wykonanie moskitier o powierzchni do 3 m2. Wykonanie profilu z aluminium ciągnionego sprawia, że mocowanie blaszek montażowych wkrętami jest o wiele efektywniejsze z uwagi na charakterystykę materiału, z którego wykonany jest profil.

Moskitiery dostępne są w 8 kolorach

Lakierowane – Bialy (9010), Brąz (8019), Antracyt (7016)

Okleina Drewnopodobna – Złoty Dąb, Orzech, Mahoń, Winczester, Dąb Bagienny

Cechujemy się idealnym wykonaniem (naciąg siatki, precyzyjne wymiarowanie oraz praktyczny brak reklamacji na nasze Moskitiery okienne).

Termin wykonania moskitier nigdy nie przekroczył tygodnia, kto u nas kupuje to wie o czym piszę:)

DOSTĘPNE KOLORY

JAK ZMIERZYĆ OKNO?

JAK MIERZYĆ MOSKITIERĘ?