Listwa Klinaryt

Nasza oferta jest niezwykle bogata i zróżnicowana – każdy z Klientów, który remontuje lub urządza swój dom, znajdzie tu stolarkę budowlaną wysokiej klasy (okna PCV i systemy okienne, drzwi wejściowe, garażowe bramy segmentowe, rolety zewnętrzne, parapety oraz moskitiery). Stawiamy na jakość, dlatego poszczególne elementy asortymentu pogrupowane w kilku kategoriach pochodzą wyłącznie od godnych zaufania producentów i są starannie wykonane z solidnych materiałów. Dzięki temu ich późniejsza eksploatacja może być bezproblemowa i trwać o wiele dłużej. Jednak, żeby uzyskać opisany efekt, trzeba zadbać o staranny montaż. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy nie tylko wysokogatunkowe produkty, ale też zajmujemy się ich profesjonalną instalacją, w trakcie której wykorzystujemy sprawdzającą się w praktyce listwę z klinarytu.

Jakie czynniki przemawiają za tym, że warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Co konkretnie wyróżnia nas na tle konkurencji w tej branży? Skupiamy się na detalach, działamy sprawnie, lecz z zachowaniem najwyższej staranności, korzystamy tylko ze sprawdzonych metod, chętnie czerpiemy też z nowoczesnych technologii, które znacznie przyspieszają cały proces. Do montażu stosujemy wyłącznie materiały i narzędzia, których skuteczność jest nam znana. Jako dobry przykład można tutaj wskazać na przykład listwę z klinarytu, idealnie nadającą się do zainstalowania pod progi drzwi wejściowych lub okien balkonowych.

Remontujesz dom i główny punkt realizowanych działań stanowi wymiana starych okien na nowe? A może urządzasz od podstaw dopiero co postawiony budynek i jesteś na etapie wyboru oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej? Pamiętaj, że opisana inwestycja okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę wyłącznie wtedy, gdy postawisz na solidne materiały oraz zadbasz o ich staranne zainstalowanie, uwzględniające kierowanie się podstawowymi zasadami sztuki budowalnej. Najlepiej zrobisz, jeśli porzucisz zamiary związane z samodzielnym działaniem na rzecz powierzenia wszystkich prac w ręce profesjonalistów. Nasza ekipa fachowców pracuje sprawnie, realizując montaż z wykorzystaniem między innymi listwy z klinarytu. Już teraz skorzystaj z potencjału, jaki skrywają w sobie wiedza, doświadczenie, umiejętności i kwalifikacje typowe dla członków tego zgranego zespołu. Serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu – telefonicznego, za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej albo poprzez wizytę w którymś z naszych sklepów stacjonarnych. Zapraszamy do współpracy!

PO1KTn listwa Klinaryt pod balkon progi drzwi wejściowych

Jeśli zastanawiasz się co dać pod próg drzwi wejściowych, czy okien to ten produkt spełni oczekiwania. Jest to listwa pod balkony, progi drzwi ze stali i aluminium wykonana z Klinarytu, głównie dzięki wysokiej wytrzymałości na ściskanie, stosowany jest jako podwalina pod progi systemów drzwiowych z taśmą rozprężną, listwą zaczepową i kotwami montażowymi. Klinaryt ma dużo lepsze parametry i z powodzeniem zastępuje poszerzenia do okien PCV, alu i drewnianych. Można powiedzieć, że jest to lepsza wersja poszerzenia pod drzwi wejściowe, balkonowe. Wąskiej listwy z klinarytu nie można klinować w przeciwieństwie do pozostałych modeli.

Podstawowe informacje w skrócie

 • Lambda Klinarytu (przewodność cieplna): 0,035 W/mK

   – Klasa reakcji na ogień: E

   – Opór cieplny Klinarytu R dla grubości 100 mm: 2,85 m2K/W

   – Współczynnik przenikania ciepła Klinarytu U dla 100 mm: 0,35 W/m2K

   – Naprężenia ściskające przy 1,0% odkształceniu: około 230 kPa,

     czyli ponad 23 to

   – Naprężenia ściskające przy 0,5 % odkształceniu: około 120 kPa,

     czyli ponad 12 ton/m2