oKNA pCV ORAZ SYSTEMY OKIENNE

Jednym z najważniejszych punktów naszej oferty są wysokiej jakości okna PCV i systemy okienne – zajmujemy się sprzedażą wskazanych produktów oraz ich profesjonalnym montażem. Dobrze wiemy, że również w przypadku tego elementu stolarki budowlanej niezwykle liczą się zarówno parametry techniczne, jak i aspekt wizualny, ponieważ okna zabezpieczają wnętrze budynku, ale i wpływają na jego wygląd. Czy ktokolwiek potrafi wyobrazić sobie obiekt użyteczności publicznej albo mieszkalny, w którym nie będzie okien? To całkowicie absurdalna koncepcja, która po prostu nie występuje w rzeczywistości. W związku z tym wybór okien to jedna z najważniejszych decyzji, jaką podczas stawiania jakiejkolwiek budowli musi podjąć inwestor.

Idealna stolarka okienna ma kilka charakterystycznych cech. Przede wszystkim liczy się jej odporność na działanie pojawiających się w następujących po sobie porach roku czynników atmosferycznych, na które w końcu jest bezpośrednio narażona. Ponadto okna dostępne w kilku rozmiarach muszą być szczelne, odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, wygodne w użytkowaniu, mają też mieć zadowalające parametry termiczne oraz akustyczne. Jednocześnie okna, jako wizytówka budynku, powinny być po prostu estetyczne – w jak największym zakresie dopasowane do stylu architektonicznego, w którym go zaprojektowano, pasujące do kolorystyki elewacji, ale też wpisujące się w najbliższe otoczenie.

Podstawowe informacje na temat wybranych okien PCV oraz systemów okiennych. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Veka Softline 82

Okno PVC, które z wdziękiem spełnia wszystkie wymogi stawiane przed oknem pasywnym klasy A. Nasze najlepsze z najlepszych, stworzone z myślą o wymagającym, nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym. 

Veka Softline 82 oferuje wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła jednocześnie nie zaburzając ładu przestrzennego pomieszczenia nadmiernym gabarytem. Zgrabny profil i cienki zgrzew, w połączeniu z designerskimi dodatkami, pracują jednocześnie na kondycję energetyczną i piękny, nowoczesny wygląd Twoich pomieszczeń. Okna Veka pozwalają wsłuchać się w ciszę i ograniczają straty ciepła nawet do 30 %.

Trocal innovo PK 76+

Okno PVC, które zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu specjalnych szyb i okuć. Do wyboru bogata paleta kolorów i dekorów, dzięki której bez trudu wypełnisz wnętrze światłem w najlepszym stylu. Gwarancja najwyższej jakości i pełen komfort użytkowania przez długie lata.

Dziecinnie prosta pielęgnacja okna PVC. Najwyższa jakość powierzchni profilu. Wytrzymały i odporny na zmienne warunki atmosferyczne.

Wszystkie te wymagania spełniają znajdujące się w naszej ofercie okna PCV, a więc modele wykonane z tworzywa sztucznego będącego przykładem surowca wyróżniającego się imponującymi właściwościami oraz przyciągającego uwagę za sprawą przystępnej ceny. W głównej mierze specjalizujemy się w sprzedaży okien na profilach VEKA SOFTLINE 82 wraz z prawidłowym montażem warstwowym z 10-letnią gwarancją szczelności. To rodzaj stolarki okiennej z PCV spełniającej wymogi stawiane przed oknami pasywnymi klasy A. Tworzy się je z myślą o wymagających klientach, a swoje zastosowanie znajdują one zwłaszcza w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym. Dla VEKA SOFTLINE 82 typowy jest zgrabny profil, cienki zgrzew oraz designerskie dodatki. To wszystko łącznie tworzy niepowtarzalny klimat we wnętrzach, daje gwarancję ciszy, zapewnia oszczędność na kosztach ogrzewania oraz jest źródłem bezpieczeństwo mieszkańców.

Wykonujesz gruntowny remont swojego domu i zdecydowałeś się wymienić starą stolarkę budowlaną, która na przestrzeni ostatnich lat już się mocno wyeksploatowała i nie prezentuje się tak dobrze, jak na początku? A może zależy Ci na tym, aby w nowo wybudowanym obiekcie o dowolnym przeznaczeniu znalazły się solidne okna PCV, które bezawaryjnie posłużą przez długi czas? Świetnie trafiłeś! U nas znajdziesz produkty spełniające Twoje oczekiwania! Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko już teraz szczegółowo zapoznaj się z całym asortymentem z kategorii systemy okienne. Bez większego problemu wybierzesz coś skrojonego na miarę indywidualnych oczekiwań oraz ściśle dopasowanego do specyfiki realizowanego przedsięwzięcia. Współpraca z nami to główny składnik przepisu na udaną inwestycję – przekonaj się o tym w praktyce.

Trocal innovo 76

Okno PVC, które spełni Twoje marzenia o domu pełnym światła. Stabilne z możliwością dużej powierzchni przeszkleń. 
Zapewnia gwarancję optymalnego wykorzystania światła słonecznego, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania.
PK76 INNOVO doskonale chroni przed hałasem. Dzięki perfekcyjnej izolacyjności akustycznej, w domu jest odczuwalnie o 50% ciszej niż na zewnątrz.

 

PK76 INNOVO posiada bogatą paletę kolorów. Dostępny jest kolor biały, w szerokiej gamie folii dekor o strukturze drewna lub jednolitej.

Trocal PN 70 Balance

Klasyczne nie oznacza nudne. Stwórz piękną przestrzeń, w której poczujesz się bezpiecznie.
Odporne na zmienne warunki atmosferyczne, okna dostosowane są do polskich warunków klimatycznych, dzięki czemu ich pielęgnacja jest niezwykle prosta.

Kömmerling 88

Okno nowej generacji, które wyprzedza standardy izolacyjności termicznej oraz wyznacza nowe trendy w designie. Ten siedmiokomorowy system o głębokości zabudowy 88 mm  z uszczelką środkową oraz  klinem docieplającym oferuje okna pasywne w standardzie. 

 

Kömmerling 88 oferuje szerokie spektrum kolorów, wysoki komfort użytkowania, łatwą pielęgnację i przede wszystkim długą żywotność okna. Nowoczesna konstrukcja pozwala na umieszczenie pakietów szybowych do 56 mm z możliwością osadzenia pakietu trzyszybowego lub specjalnych szyb funkcyjnych. Kommerliing 88 dzięki dużym powierzchniom szklenia wpływa na optymalne nasłonecznienie pomieszczenia oraz gwarantuje wysoki odzysk promieniowania słonecznego, a jednocześnie zapewnia wyjątkową ochronę przed hałasem oraz włamaniem.

Aluplast 4000 Classi

System profili okiennych Ideal 4000 to najnowocześniejsza technik połączona z najwyższym komfortem mieszkania. Umożliwia on wykonywanie okien o dużych gabarytach, poprzez mocne konstrukcje profili o głębokości 70-85 mm oraz przez duże komory na wzmocnienia stalowe. System ten gwarantuje wysoką izolację termiczną i akustyczną.

Ideal 4000 to szeroki wachlarz rozwiązań kreowania okien nadając im osobliwego i harmonijnego kształtu dopasowanego do własnego stylu. Sprawdza się on zarówno w nowatorskiej architekturze budownictwa jedno – i wielorodzinnego, jak również przy renowacji.W przypadku renowacji istotnym walorem jest obniżenie wysokości ramy i skrzydła umożliwiając w ten sposób zwiększenie przepływu światła.

 

Aluplast Ideal 5000

System profili okiennych Ideal 5000 to połączenie najnowocześniejszej technologii z najwyższym komfortem mieszkania oraz klasycznej konstrukcji z uszczelnieniem środkowym. Proporcjonalne kształty, stabilna konstrukcja i oryginalne wzornictwo gwarantują ponadczasowy styl i elegancję.

Systemowi trzech uszczelek zapewnia dłuższą żywotność mechanizmów okuciowych, przez odizolowanie ich od warunków zewnętrznych (tzw. sucha komora). Ideal 5000 dzięki swojej wielokomorowej budowie oraz systemowi uszczelnienia konstrukcji umożliwia polepszenie właściwości cieplnych profili, a ponad to uzyskanie współczynnik izolacyjności termicznej na poziomie Uf=1,2 W/m²K.

 

Aluplast Ideal 7000

System profili okiennych Ideal 7000 kierowany jest dla budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy 85 mm wraz z sześciokomorową konstrukcją profili zapewnia wyjątkowe właściwości izolacyjności termicznej okna. Współczynnik przenikalności cieplnej profili jest na poziomie Uf=1,1 W/m2K z zastosowaniem szerszych i cieplejszych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm.

Ideal 7000 to energooszczędne rozwiązanie również dla konstrukcji stałoszklonych. Stabilność ramy otrzymywana jest poprzez duża komorę z wytrzymałym i trwałym wzmocnieniem stalowym. Dowolną kolorystykę ułatwia bogata paleta dostępnych kolorów oraz możliwość zastosowania nakładek aluminiowych.

Aluplast Ideal 8000

Ideal 8000 to kompozycja innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które gwarantują ciepło, ciszę oraz oryginalny styl i elegancję okna. Podczas tworzenia tego systemu skupiono się na redukcji parametrów cieplnych i akustycznych, które można było osiągnąć poprzez zwiększenie głębokości zabudowy do 85 mm, sześciokomorowej budowie profili oraz dodaniem trzeciej uszczelki.

Uzyskanie współczynnika przenikalności cieplnej profili Uf=1,0 W/m2K zalicza Ideal 8000 do głównych rozwiązań w budownictwie energooszczędnym. Zastosowanie pakietu szklenie o szerokości do 51 mm jest możliwe dzięki zwiększeniu wrębu szybowego, co w konsekwencji pozwala na obniżenie przenikalności cieplnej. System trzech uszczelek zapewnia dłuższą żywotność mechanizmów okuciowych przez odizolowanie ich od warunków zewnętrznych
(tzw. sucha komora), co dodatkowo polepsza szczelność całej konstrukcji.