TERMO-LISTWA MONTAŻOWA

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości stolarkę budowlaną (okna PCV i systemy okienne, drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne, garażowe bramy segmentowe, parapety zewnętrzne i wewnętrzne oraz moskitiery okienne), ale również świadczymy usługi związane z profesjonalnym montażem wskazanych elementów. Przywiązujemy uwagę do detali, bazujemy na długoletnim doświadczeniu, działamy sprawnie, lecz starannie, jak również wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody pracy i nowoczesne technologie (używamy między innymi termo-listwy montażowej). To wszystko sprawia, że efekty naszych działań są niezwykle satysfakcjonujące, spełniają oczekiwania, a co najważniejsze, utrzymują się przez naprawdę długi czas, dlatego są inwestycją w przyszłość, której owoce dostrzega się w dłuższej perspektywie.

Czym jest termo-listwa montażowa? To nowoczesny produkt, wykonany z PVC wypełnionego twardą pianką poliuretanową, wchodzący w skład wszystkich systemów STROPEX EMO i stanowiący podstawowy element systemu listwowego. Specjalne ukształtowanie profilu sprawia, że możliwe jest wykonanie prawidłowego szczelnego i cieplnego połączenia podczas instalowania stolarki okiennej. Na liście najważniejszych właściwości termo-listwy montażowej znajduje się: funkcja bezpiecznego transportu, zwiększające wytrzymałość podwójne nóżki, ułatwiający montaż system click, szczelność połączeń gwarantowana przez specjalną uszczelkę z poliuretanu, a także równa i płaska powierzchnia pozwalająca na dokładne dopasowanie parapetu zewnętrznego oraz wewnętrznego.

Przeprowadzasz remont albo urządzasz nowo wybudowany dom od podstaw i zależy Ci na tym, aby montaż stolarki okiennej w tym budynku przeszedł bez żadnych problemów oraz został wykonany zgodnie z najważniejszymi zasadami sztuki budowlanej? Jeśli nie dysponujesz wymaganymi kwalifikacjami, musisz postawić na fachową pomoc, a więc powierzyć realizację wszystkich prac w ręce profesjonalistów. Nasza ekipa to zgrany zespół, na który możesz liczyć w każdych okolicznościach. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko już teraz obdarz nas zaufaniem i skorzystaj z potencjału drzemiącego w wiedzy, umiejętnościach, doświadczeniu, specjalistycznych narzędziach, czy dogłębnej znajomości branży, którymi bez dwóch zdań dysponujemy. Staranny montaż stolarki budowlanej, w trakcie którego używa się termo-listwy montażowej, to nasza specjalność!

Już teraz zachęcamy do nawiązania kontaktu – wystarczy, że w tym celu skorzystasz z dogodnej dla siebie formy. Do wyboru masz trzy opcje. Pierwsza to zadzwonienie pod któryś ze wskazanych numerów telefonu: +48 725 137 037 lub +48 730 506 333. Druga możliwość przewiduje wypełnienie oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Ostatnie wyjście polega na odwiedzeniu nas w którymś ze sklepów stacjonarnych. Zapamiętaj wskazane adresy: Tarnów (ul. Krakowska 46), Dąbrowa Tarnowska (ul. Jagiellońska 5) oraz Szczucin (ul. Kościuszki 40) i w najbliższym czasie zaplanuj wizytę. Serdecznie zapraszamy!