O NAS

Firma OKMAR to specjaliści w zakresie stolarki budowlanej. Naszym głównym atutem jest wieloletnie doświadczenie, które nieustannie rozwijamy, realizując z sukcesem kolejne zlecenia – pomagamy klientom już od 2005 roku. Na przestrzeni lat stworzyliśmy markę, której synonimy to: dokładność, wysoka jakość, terminowość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście.

Co zyskasz, współpracując właśnie z nami? Jakie charakterystyczne cechy wyróżniają nas na tle konkurencji w branży? Na liście mocnych stron, które mają największe znaczenie, znajduje się: ekipa wykwalifikowanych doradców, na których wsparcie można liczyć na każdym etapie współpracy, duży wybór produktów (możliwość zakupu w jednym miejscu całej stolarki okiennej i drzwiowej do budowanego domu jednorodzinnego), przystępne ceny, jak również dostępność atrakcyjnych ofert specjalnych. Przy montażu trzymamy się wytycznych ITB (Instytutu Techniki Budowlanej), dzięki czemu rezultaty naszej pracy utrzymują się przed długi czas.

Skorzystaj z darmowej wyceny! Tworzysz plan inwestycji i chcesz rozsądnie rozdysponować posiadany budżet? Zależy Ci na zoptymalizowaniu kosztów oraz szybkim zrealizowaniu poszczególnych etapów całego przedsięwzięcia? Bez dwóch zdań przyda Ci się profesjonalnie opracowana, indywidualna wycena usługi! Zespół naszych specjalistów przygotuje ją specjalnie dla Ciebie w oparciu o przekazane dane. W tym celu wypełnij formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie internetowej. W przesłanym zgłoszeniu musisz wskazać jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojej inwestycji. W przypadku stolarki okiennej będzie to między innymi: rodzaj, kolor i ilość okien oraz ich wymiary (szerokość i wysokość podana w centymetrach), jednocześnie konieczne jest oznaczenie, czy chcesz skorzystać z usługi profesjonalnego montażu, czy też nie potrzebujesz w tej kwestii wsparcia fachowców. Podaj swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko oraz numer telefonu), a odezwiemy się z odpowiedzią w ciągu 48 godzin. Masz tam możliwość przesłania także wiadomości, w której możesz zawrzeć ewentualne pytania – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości, dotyczące produktów i usług, jakie oferujemy. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem darmowej wyceny, możesz również zadzwonić pod numer +48 725 137 037 albo +48 729 103 731.

Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie! Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy spotkali się osobiście i porozmawiali twarzą w twarz. Dlatego, jeśli najbardziej cenisz sobie bezpośredni kontakt, możesz również odwiedzić nas w jednym z trzech sklepów stacjonarnych. Znajdujemy się w następujących lokalizacjach: Tarnów (ul. Krakowska 46), Dąbrowa Tarnowska (ul. Jagiellońska 5) oraz Szczucin (ul. Kościuszki 40) – sprawdź, do którego ze wskazanych miejsc masz najbliżej i zaplanuj wizytę.

Zainteresował Cię któryś z punktów zaprezentowanej oferty? Szukasz ekipy fachowców, którą warto obdarzyć zaufaniem? Już znalazłeś! Wybierz właśnie nas i dołącz do licznego grona zadowolonych klientów – skontaktuj się w dogodny sposób: przyjdź, zadzwoń lub napisz – serdecznie zapraszamy. Czekamy na Ciebie, aby rozpocząć owocną oraz satysfakcjonującą dla obu stron współpracę!

Wybierz nas

Oto co zyskasz współpracując z nami

Profesjonalni doradcy

Duży wybór

Wysoka Jakość

Dobre ceny

Dogodne terminy

Oferty specjalne

Potrzebujesz wyceny?

Wypełnij formularz kontaktowy, a odezwiemy się w ciągu 48 godzin lub zadzwoń pod numer +48 725 137 037 lub +48 729 103 731