BLOG

Rolety okienne zewnętrzne – czy warto w nie zainwestować?

Rolety okienne zewnętrzne sprawdzają się w każdym budynku mieszkalnym. Niezależnie czy to biuro, dom czy mieszkanie, rolety okienne zewnętrzne ochronią wnętrze przed uporczywymi promieniami światła podczas wschodu słońca. Oprócz tego są świetnym rozwiązaniem, które zapewnia nieco większą ochronę naszego budynku przed niechcianymi gośćmi. Rolety zewnętrzne, jak sama nazwa mówi, ochraniają nasze okno z zewnątrz i mogą być również świetnym zabezpieczeniem okien przed brudnymi opadami deszczu czy zanieczyszczeniami oraz owadami.

Czytaj więcej »

Czym kierować się przy wyborze drzwi wejściowych zewnętrznych?

Drzwi wejściowe zewnętrzne powinny nie tylko ładnie wyglądać, ale i zapewniać odpowiednią izolację cieplną oraz bezpieczeństwo. Ogromna oferta modeli, materiałów oraz rozmiarów może zgubić, zwłaszcza kiedy nie jesteśmy jeszcze ukierunkowani na konkretne drzwi. Wybór drzwi wejściowych zewnętrznych to ważna kwestia, ponieważ to od niego zależy komfort mieszkania i użytkowania budynku. Na co więc zwrócić uwagę i jakie dobrać kryteria doboru drzwi wejściowych?

Czytaj więcej »

Zakup okien do domu – na co trzeba zwrócić uwagę?

Wybór okien i podjęcie ostatecznej decyzji o ich zakupie to zadanie, które ze względu na długowieczność przeszkleń, powinniśmy przemyśleć pod każdym względem. Decydując się na zakup okien, pojawia się nie raz pytanie – jakie okna wybrać? Odpowiedni wybór stolarki okiennej warto zacząć od porównania ofert dostępnych na rynku oraz sprawdzenia, jakie parametry okien będą nam potrzebne.

Czytaj więcej »